O nás

na FB webmasters2

Vítejte na Mamaservisu!

internetovém jarmarku služeb a autorských výrobků pro maminky, tatínky a děti.

 

Maminky umí! A tatínci také J

Rád/a byste při rodičovské „dovolené“ zůstal/a v kontaktu se svojí profesí a nabídl/a své služby a výrobky ostatním?

Baví Vás ruční práce, umíte šátkovat, znakovat či provádět baby masáže a chcete své dovednosti předávat dál?

Vyrábíte úžasné domácí marmelády, bylinkové sirupy, handmade hračky či nábytek pro děti a rád/a byste je nabídl/a na trhu?

Chcete při rodičovské pracovat či podnikat z domova a skloubit tak svoji profesi s péčí o malé děti?

Mamaservis podporuje seberealizaci a tvůrčí potenciál maminek a tatínků!

Nabídněte maminkám a tátům své služby a produkty!

Vyrábíte zboží nebo nabízíte služby pro maminky, tatínky a děti? Provozujete soukromou školku, baby friendly restauraci, kroužky pro děti? Jste dula, laktační poradkyně, nabízíte předporodní či jiné poradenství? Šijete oblečení, vyrábíte hračky pro děti? Nebo podnikáte v jiném oboru, ale umíte „ušít“ službu rodičům na míru, poskytnout slevu či vytvořit baby friendly prostředí? Neváhejte a dejte o sobě vědět - inzerujte na Mamaservisu!

Děti vítány!

Rád/a byste se i nadále při rodičovské alespoň částečně věnoval/a své profesi a nabídl/a své služby, ale zároveň chcete mít u sebe svoji malou ratolest? Najděte si prostřednictvím Mamaservisu cestu k zákazníkům a zákaznicím, pro které nebude přítomnost Vašeho dítka překážkou při masáži, výuce cizího jazyka, poradenství či kadeřnických službách J

U nás nezapadnete!

Přemýšlíte už delší dobu, že své zboží a služby nabídnete ostatním, ale odrazuje Vás nekonečnost a přeplněnost jiných inzertních serverů a bazarů? Mamaservis není bazar! U nás se neztratíte ani nezapadnete v množství nesouvisejících produktů a služeb. Každá nabídka - i ta nejdrobnější - je díky Mamaservisu na té nejrychlejší cestě ke spokojenému zákazníkovi.

Proč inzerovat na Mamaservisu?

Mamaservis je zdarma a bez provize! Můžete nabídnout cenu třeba o 11% nižší než na jiných serverech a nabídku učinit atraktivnější pro Vaše zákazníky nebo část provize přenést na sebe.

Mamaservis je specializovaný inzertní web nabízející vedle zboží i služby od maminek a pro maminky (a tatínky) – vše na jednom místě.

Mamaservis je zacílený - spolu s Vámi vytváří jedinečnou sít a internetovou komunitu rodičů a jejich dětí.

Mamaservis je komunitní - můžete odkázat na svůj facebookový profil nebo osobní webovou stránku a získat tak cenné odkazy a nové návštěvníky.

Mamaservis poskytuje interaktivní mapu - buďte na očích pro zákazníky ve svém okolí.

Mamaservis zprostředkovává kvalitu – na Mamaservisu budete v dobré společnosti poctivých produktů a služeb.

Užívejte si Mamaservis J

 

mamaservistým

 

 

 

 
Lenka, Adam a Esterka - tým mamaservis.cz

Inzerce