450 Kč

Děti tvoří knihu

Popis:

Dárek pro dítě.

Rádi s dětmi tvoříte, ale nebaví vás prohledávat knihy a internet s návody? Nebaví vás připravovat papíry, barvy, lepidlo? Nebaví vás po skončení práce uklízet? Pak jste tady správně!

Autorská "kniha" se skládá z deseti listů k dotvoření. Od titulní stránky postupujete dle psaného a obrazového návodu až k finálnímu výrobku. Vše je provázáno říkankami příběhy se zápletkou, které jsou motivací pro tvoření. Dítě vytváří ilustrace k příběhům a říkankám v knize Příběhy kočky Míny.

Příběhy v knize: Vysoký strom, Ztracené ovečky, Hledá se kos, Liška, Hlídat husy je těžké.

Kniha obsahuje 10 volných listů formátu A4 (bílé, barevné)- na fotografiích je jen část, 2 prstové barvy, voskovky, lepidlo a veškeré potřebné součásti k lepení, včetně textů, a stuhu ke konečnému svázání. Používaný materiál je převážně papír, ale i kousky "vlny" (různého složení). Jednotlivé součásti jsou buď ručně stříhané, nebo vyražené raznicí. Hotová kniha působí přirozeně a zůstává v portfoliu dítěte.

Dítě používá techniky stříhání, lepení, kreslení, malování (převážně prstovou barvou, možno nahradit štětcem apod.).

Věková kategorie: 3-6 let

Na fotografiích je foto již vytvořené knihy dítětem - zde bez nalepených textů. Vaše výtvory mohou být odlišné, záleží na šikovnosti dítěte a vlastních úpravách dle fantazie.

Knihu můžete dále dle vlastních námětů a fantazie dotvořit, přetvořit, doplnit. Za výslednou podobu zodpovídá zhotovitel.

Pozor: Barvy listů, komponentů a pomůcek v zaslaném zboží se mohou lišit od barev ve fotografiích v mé nabídce  a v návodu, záleží na momentální dostupnosti papírů, a dalšího výtvarného materiálu.

Sdílení je fajn:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
 

Reklama
psycholog Brno Psycholog v centru Brna
  • Poštovné a balné: 60,-
  • Telefonní číslo: 723 375 560
  • Email: kladi@seznam.cz
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Vloženo: 5.12.2017 8:49
  • Vyprší: 8741 dnů, 13 hodin

Informace o inzerentovi:

Další inzeráty od Hana Kladivová:

PB168148PB178181PB178177PB168159
   

Reklama:

Vložit komentář

Musíte být přihlášeni pro možnost psát komentáře.

Pošlete zprávu

Vyplňte formulář a pošlete zprávu inzerentovi.