1 Kč

Fotografování miminek, těhulek, dětí, rodin, párů, boudoir, porody, svatby, akty,..

Popis:

http://www.famigliafotografo.cz/cenik/

Specializujeme se na NEWBORN (focení miminek do 2 týdnů věku), rodinnou, portrétní fotografii, boudoir fotografie, foto porodů, foto firemních portrétů managementu. Zabýváme se také svatební a reportážní fotografii včetně módních přehlídek, firemních akcí a večírků.

Ateliérová a exteriérová fotografie

Průběh focení nechte na nás a uvidíte, že není čeho se bát, vytvoříme uvolněnou a nenucenou atmosféru a výsledkem budou krásné fotografie, které můžete věnovat jako dárek.

Klasické i originální portréty Vám zhotovíme v ateliéru i exteriéru. Pokud si budete přát, zajistíme Vám přítomnost vizážistky při fotografování. Samozřejmostí je uložení Vašich fotografií na CD.

Svatební fotografie

Zkušenosti jsou zárukou kvalitních fotografií. Velice důležitá je i osobní schůzka. Prohlédnete si moji práci a předem se dohodněte jak bude svatební den probíhat a jaké budete mít požadavky. Nafotíme velké množství fotografií, ze kterých si Vy sami vyberete ty, které budete chtít upravit a vytisknout. Vybrat si můžete i formát fotografií.

Reportážní fotografie

Fotografie je především o emocích. Focení je naopak o lidech. Vše záleží na domluvě mezi lidmi. Nápad, styl, kreativita podpořená profesionálním vybavením jsou prostředky pro kvalitně odvedenou práci fotografa. Každý zákazník je pro nás důležitý a zaslouží si fotografie s nápadem.

Bohaté zkušenosti dokážeme využít při při fotografování společenských akcí, jako jsou módní přehlídky, koncerty, plesy, večírky, taneční kurzy, školní foto a další reportážní fotografie různého charakteru.

Sdílení je fajn:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
 

Reklama
psycholog Brno Psycholog v centru Brna
  • Webové stránky: http://www.famigliafotografo.cz/
  • Telefonní číslo: 774447160
  • Ulice: Malinovského náměstí 4
  • Město: Brno
  • Kraj: Jihomoravský kraj
  • Okres: Brno
  • PSČ: 602 00
  • Vloženo: 17.9.2015 12:53
  • Vyprší: Inzerát vypršel.

Informace o inzerentovi:

Další inzeráty od Famiglia fotografo:

CollageeeeCollage dětiCollage těhu
   

Reklama:

Vložit komentář

Musíte být přihlášeni pro možnost psát komentáře.

Pošlete zprávu

Vyplňte formulář a pošlete zprávu inzerentovi.