Vtipná těhotenská trička

| Doporučujeme | 22.6.2015

Tehotenske-tricko

Chcete se i v těhotenství oblékat stylově? Pokud hýříte humorem a ráda byste pobavila i své okolí, doporučujeme vám pořízení vtipného těhotenského trička. Veselý motiv řeší potisk nebo nápis aplikovaný přímo na tričku. Výhodou takového těhotenského oblečení je, že vyjádří vaše pocity a také je maximálně pohodlné, jelikož se dokonale přizpůsobí velikosti vašeho rostoucího bříška.

Jak na výběr těhotenského oblečení

Každá žena je v těhotenství krásná. Výběr vhodného těhotenského oblečení pro ni ale může být opravdu složitý. Za nedlouho po otěhotnění zjistíte, že se do žádného oblečení, které jste nosila dříve, už nevejdete. Odložíte nejen své kalhoty, sukně či šaty, problém budete mít také s tričky a topy, které již neobléknete přes velké bříško. Pokud se vám je přece jen podaří natáhnout, budou nepříjemně škrtit. Koupí speciálního trička pro těhotné svůj problém hravě vyřešíte.

Vtipný potisk pobaví vás i vaše okolí

Moderní těhotenská trička s potiskem patří k těm nejoblíbenějším. Maminky již nechtějí nosit obyčejné oblečení, když si mohou pořídit něco hravého a veselého. Lidem kolem sebe snadno prozradíte, že už se těšíte na miminko a i jestli čekáte chlapce nebo holčičku. Hodně záleží na konkrétním provedení a můžeme říci, že grafika je v případě těhotenských triček s potiskem opravdu nápaditá.

Tricko-baby-loading
Těhotenské triko na celých 9 měsíců

Mnoho maminek řeší, zda se koupě nového trička vůbec vyplatí. V jiném stavu budete celých 9 měsíců, po které ho můžete nosit. Jelikož se šije z velmi kvalitních materiálů (nejčastěji z jemné bavlny), dokonale se přizpůsobí vaší nové postavě. Využijete ho po celé své těhotenství. Vtipná těhotenská trička s potiskem sklízí úspěch nejen u všech budoucích maminek, ale i u tatínků. Vybírejte z celé škály barevných odstínů, střihů a velikostí, v nichž je můžete zakoupit.

 

Sdílení je fajn:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
 

Žádné štítky

6753 celkově zobrazeno, 2 dnes

  

Vložit komentář

Musíte být přihlášeni pro možnost psát komentáře.

Články

Inzerce